Osman Arabacı Photography

Saray Bosna Mah. Harmanlı Sk. No: 16 Kocasinan / Kayseri
Bugün 1 , Haziran ayında 12 ve toplamda 1086 ayrı kişi ziyaret etti.
C Firması

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum
D Firması

Osman Arabacı Photography

Osman Arabacı
Saray Bosna Mah. Harmanlı Sk. No: 16 Kocasinan / Kayseri

Osman Arabacı Photography

En özel anların fotoğrafçılığı çok kıymetli ve titizlikle çalışılması gereken bir sanattır.Bu alanda çekim öncesi planlamaya, çift ile birlikte kısa da olsa tanışmak maksatlı zaman geçirmeyi, çekim esnasında var olan heyecanı indirmeyi bilge edinmiş ilkemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Samimiyet ön planda olduktan sonra muhteşem anların fotoğraflanmamasına imkan yoktur. Bu özel gününüzü ayrıcalıklı hale dönüştürmek için siz ne zaman isterseniz biz profesyonel ekibimizle orada olacağız. Sizlerle birlikte bugünü mükemmel hatırlamanızı sağlayacağız.

Düğün gününüzde dair yaşanan özel anlar tıpkı bir rüya gibi çabucak geçip gider o dakikalarda çok heyecanlı olduğunuz için yaşanan çok güzelliği gözden kaçırabilirsiniz. Yine de bu anların unutulmaması mümkün. Fotoğraflarınızı düğününüzden yıllar sonra bile inceleyebilir tekrar tekrar o günlere yolculuk yapabilirsiniz. Osman Arabacı Photography olarak size beklentilerinizin ötesinde hizmet sunuyoruz.

Başta dış mekan olmak üzere birçok çekim türünde size hizmet verebiliyoruz. Kapadokya bölgesindeki dış mekan çekimlerimiz ile göz önünde olup sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Tabii mekan konusunda herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Siz nereyi tercih ederseniz, profesyonel ekibimiz ile birlikte orada olmaktan mutluluk duyacağız.
Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla eminiz ki içinize sinecek bir hizmeti bizden alacaksınız. Mutluluğunuzu birbirinden eşsiz karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Tam olarak içinize sinen beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çiftlerimizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak harika bir paket hazırladık. Hizmetlerimiz İçerisinde;

- 30*60 cm büyük albüm,

- 2 adet aile albümü,

- 1 adet cep albümü,

- 50*70 çerçeveli tablo,

- Çekilen tüm fotoğrafların tasarımımız olan 16 GB flash bellek ile teslimi gibi olanaklarımızdan oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özel günlerinizin en değerli hatıraları olacak olan fotoğraflarınız ve yıllar boyu değerlenecek olan anılarınız için buradayız. Eğer siz de hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi alıp Kayseri düğün fotoğraflarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *